logo

سرسید – دفتر تلفن – تقویم

هر سال شاهد هزینه های قابل ملاحظه ای می باشیم که از سوی شرکت ها و سازمانها صرف تهیه سالنامه های متفاوت میگردد و همواره تنها رنگ و جلد مورد توجه بوده و کمتر به بستر علمی و فرهنـگی توجه شـده است ، این معضـل در همه اصنـاف و صنـایع کاملاً مشـهود می­باشد، به همیـن منظـور کانون آگهی و تبلیغات طلیعه اقـدام به چـاپ سالنـامه   (سـررسیـد) های عمومی و تخصصی در صنایع دام و طیور، پلی اتیلن، عمران و … نموده است. این کانون با بهره مندی از کارشناسان، مهندسـین و دامپزشکان متخصص برای اولیـن بار در کشور اقدام به چاپ سالنامه­ای جامع برای متخصصان مرتبط با صنایع دام و طیور ، عمران و پلی اتیلن و … تحت عنوان سالنامه طلیعه نموده که به صورت تجمعی سررسید و کتابتقدیم می نماید .
با توجه به استقبالی که از سوی مخاطبین در دو سال گذشته بعمل آمد این کانون مصمم شد با استمرار این حرکت هر سال با تشکیل کمیته بازنگری ضمن به روز نمودن کلیه اطلاعات و جداول و تکمیل آنها بر اساس نظر سنجی های بعمل آمده کیفیت تمامی مؤلفه های مؤثر در آن، نظیر طراحی گرافیک ، ترکیب رنگ ، چاپ ، جلد ، صحافی و غیره را ارتقاء بخشد. هدف اصلی از تهیه این سالنامه گردآوری کاربردی ترین اطلاعات و متداول ترین جداول فنی مورد نیاز متخصصان صنعت دام و طیور ، عمران و پلی اتیلن در یک مجموعه بوده است از آنجایی که محتویات فنی سالنامه طلیعه از منابع معتبر استخراج و با دقت کافی درج شده است ، این مجموعه به عنوان یک مرجع مطمئن قابل استفاده بوده و مخاطبان می توانند در کمترین زمان و بدون نیاز به جستجو در مراجع و منابع متعدد به خواسته های فنی خود دست یابند   .

7  دلیل اصلی که مدیران شرکتهای بزرگ، هر سال، سررسید را به عنوان هدیه آخر سال انتخاب می کنند !!


1-       بهترین گزینه برای سال نو می باشد، چرا که سایر هدیه ها در هر مناسبت دیگری قابل اهدا هستند.

2-       این محصول نسبت به بها و قیمتش نفیس ترین هدیه ای میباشد که میتواند در شئونات هر سازمان و مقام  مسئولی نیز باشد.

3-       این محصـول در طول سال همراه با مخـاطب شما بوده و همـواره در حال تبلیغ تجـارت شما می باشد.

4-       هدیه دادن سالنامه ( سررسید ) باعث ایجاد تقویت حس وفاداری در مشتریان، تقویت حس کار گروهی در همکاران و تقویت حس صمیمیت در مقامات مسئول می شود.

5-       سالنامه ( سررسید ) تنها هدیه تبلیغاتی است که این امکان را به شما می دهد تا مطالب، جداول و رزومه خود را بطور کامل در آن درج و در اختیار مخاطبان قرار دهید.

6-       کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی برای استفاده در طول سال متناسب با هر تجارتی و دارای بخشهای کاربردی شامل اطلاعات روزانه، خلاصه دریافت و پرداخت، جداول تخصصی و …

7-       این هدیه بهترین بهانه برای ارسال فاکتور های حسابداری در انتهای هر سال و تسویه حساب ( بستن حسابهای ) سال جاری می باشد.

حال که اکثر شرکت ها و کارخانجات و … تصمیم مشترکی را در مورد هدیه دادن برای سال جدید در نظر گرفته اند و همه سالنامه (سررسید ) را به عنوان هدیه آخر سال انتخاب کرده اند تمایز بین سررسید ها به میان می آید و سررسیدی که بیشتر بتواند مخاطب را جذب کند در طول سال با او باقی می ماند .

چه نکاتی سررسید شما را متمایز از بقیه سررسید ها میکند؟


1-      نوع جلد سررسید (با انتخاب جلد خوب میتوانید انتخاب سررسید خود را تضمین نمایید )

جلد سررسید یکی از موارد تاثیر گذار در شکل سررسید می باشد و به طبع، تاثیر زیادی در قیمت تمام شده سررسید دارد . جلدها انواع گوناگونی دارند و دارای تنوع بسیار بالایی می باشند ولی به طور کلی به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند. در حال حاضر جلدهای طبیعی که عموما از چرم ساخته می شوند به دلیل قیمت بسیار بالا فقط بر روی بعضی از کتب که ارزش محتوی بالایی دارند مانند قرآن کریم و دیوان حافظ و … کار می شوند ولی در مورد جلد های مصنوعی اینگونه نیست . معمولا جلدهایی از جنس ترمو جزو با کیفیت ترین جلدهای مصنوعی می باشند.

2-      کیفیت کاغذ، چاپ

کاغذ سررسید باید به حدی ضخامت داشته باشد که هنگام تحریر بر روی کاغذ پشت صفحه کلمات مشخص نباشند در عین حال ضخامت کاغذ نباید باعث ضخیم شدن بیش از حد کتاب سررسید باشد . همچنین کیفیت جنس و سفیدی کاغذ انتخاب شده تاثیر بسزایی در دید مخاطبین دارد و یکرنگی چاپ در صفحات مختلف مکمل کیفیت کاغذ میباشد.

 

3-      نحوه طراحی صفحات سررسید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از گذشت چند روز طراحی صفحات داخل سررسید یکنواخت شده و یا حتی موجب دلزدگی شود. ما با بهره مندی از زبده ترین کارشناسان گرافیک، نهایت تلاشمان را کرده ایم تا طرحی زیباتر از طراحی صفحات سالنامه طلیعه وجود نداشته باشد.

4-      روبان اختصاصی که جلوه خاصی به سالنامه میدهد

شما میتوانید به جای استفاده از روبانهای عمومی که اکثراً تار و پودش از هم جدا می شوند از روبانهای اختصاصی با بافت مربوط به شرکت خودتان استفاده کنید.

 

 

5-   وجود بخشی تحت عنوان اطلاعات تخصصی

      کاربردی ترین بخش یک سالنامه ( سررسید ) که هیچ وقت توجهی به آن نشده وجود اطلاعات تخصصی در آن سالنامه می باشد، این بخش در واقع این حس را به مخاطب القا میکند که کتابی جامع از جداول و اطلاعات ضروری و راهنمای بخش های مختلف و …. هر صنف را در دست دارد . ولی همانطور که همه ما شاهد هستیم تا کنون به ندرت بعضی از سالنامه ها تنها اطلاعات بسیار محدودی را در زمینه ساختمان و پروفیلهای ساختمانی چاپ کرده اند.

 

Client:goodlayers
Date: January 03, 2012